konferencija Pamatyk galimybę
KONFERENCIJA

PAMATYK GALIMYBĘ

RENGINIO DATA

2021 balandžio 10 - 11 dienomis

Konferencija PAMATYK GALIMYBĘ – erdvė išgirsti žmones, kurie konkurencingoje aplinkoje įžvelgė progas veikti – kurti verslą, keisti karjeros kryptį, tobulėti, įgyvendinti svajones, užsiimti hobiais ir pažinti pasaulį.


Standartiniai bilietai – TIK 59 Eur!!!

Artėjant konferencijai bilietai tik brangs!!!


• Tai pirmoji konferencija „Pamatyk galimybę“, skirta tiems, kas ieško naujų galimybių, kas ieško įkvėpimo, kas ieško naujų įspūdžių, kas ieško naujų kontaktų, pažinčių, rekomendacijų.

• Konferencijoje pranešimus skaitys net 11 savo srities specialistų, kurie pamatę galimybę jos nepaleido, ją puoselėjo, augino ir dabar nori pasidalinti savo nueitu keliu su kiekvienu dalyviu.

• Duosime Jums įrankius, kurie padės pamatyti ir pagauti galimybes!!!

• Įkvėpsime Jus naujoms veikloms ir naujiems darbams!!!

• Išskleisime Jūsų svajonėms sparnus!!!

• Nupiešime galimybių žemėlapį ir parodysim kelią!!!

DALYVIAI

Marija May Mikalauskienė
MARIJA MIKALAUSKIENĖ

 „Jau daugiau nei 10 metų padedu žmonėms dalintis idėjomis. Tikiu, kad galingiausias viešojo kalbėjimo įrankis yra savo natūralius talentus atsiskleidęs žmogus. Todėl niekuomet nemokau „atrodyti teisingai“, bet padedu atpažinti ir atskleisti savo
autentišką stilių. Naudojant visame pasaulyje sukauptas technikas.“ – Marija
Kalbėti efektyviai, įtaigiai ir įkvepiančiai jau padėjau daugeliui garsių Lietuvos verslininkų, politikų ir didžiųjų kompanijų kolektyvų. Taip pat, kartu su viena garsiausių pasaulyje
viešojo kalbėjimo mokyklų pasaulyje, „Own the Room“ (kurios mokymus baigė Facebook vadovė S. Sandberg; Wikipedia įkūrėjas J. Wales; LinkedIn įkūrėjas Reid Hoffman ir kt.), daugelį metų keliavau po pasaulį ir bendravimo bei lyderystės paslapčių mokiau gerai mums visiems pažįstamas organizacijas, tokias kaip Facebook, LinkedIn, BMW, Siemens, Adidas ir kt.

Rimvydas Sirvinskas - Makalius
RIMVYDAS ŠIRVINSKAS

Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus slapyvardžiu – pigių kelionių organizatoriaus ir kelionių agentūros įkūrėjas bei savininkas.
Verslą pradėjęs vos sulaukęs pilnametystės, savo pavyzdžiu įrodė, kad iškovoti „vietos po saule” ganėtinai įtemptoje turizmo rinkoje yra įmanoma ir tai padaryti gali būti net labai įdomu. Susidūręs ne tik su stulbinančia verslo sėkme, bet ir staigiu nuopoliu COVID krizės turizme metu, Rimvydas gali pasidalinti, kaip pamatyti ne vieną, o net dvi galimybes: pirmoji – kaip pradėti ir iškilti, antroji – kaip nesugriūti ir išlikti užklupus dideliems iššūkiams.

Ruta Merkyte
RŪTA MERKYTĖ

 Medicinos gydytoja, pagal pašaukimą – grožio alchemikė, sertifikuota kosmetikos formulavimo specialistė, įkūrusi vieną didžiausių Lietuvoje kosmetikos gamybos įmonių, kurioje dirba virš 60 darbuotojų ir sukūrusi daugiau nei 100 kosmetikos produktų,
7 iš jų laimėjo lietuviškus ir tarptautinius apdovanojimus.

Robertas Kalinkinas
ROBERT KALINKIN

Vienas žinomiausių ir sėkmingiausių šalies, jaunosios kartos kūrėjų, dizaineris „Robert Kalinkin” mados namuose, kūrybos vadovas „KalinkinONset” bei nuomonės formuotojas Robertas Kalinkinas savo
darbus mados ir kūrybos sferoje pradėjo iškart po mokyklos, ir buvo
pirmasis privatus mados prekės ženklas pritraukęs verslo investicijas
Lietuvoje. Robertas dirba su įvairiais pasauliniais prekės ženklais kaip kūrybos vadovas ir dailininkas statytojas kuriant ir gaminant dekoracijas filmavimo pramonėje, taip pat kuria sezonines kolekcijas tiek savo, tiek kitiems prekės ženklams, ir realizuoja įvairius meninius ir komercinius projektus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Gintaras Ignatavicius
GINTARAS IGNATAVIČIUS
Gitaras – storyselling’o treneris ir mentorius. 
Pardavimų praktikas (18+ metų); Vadovavimo patirtis (11+ metų); Mokymų treneris (10+ metų).
Kuria autorines mokymų programas ir suteikia įmonėms veiksmingus storyselling’o įrankius, kuriais dalinasi su pardavimo profesionalais, vadovais ir verslų savininkais. Per paskutinius 3 metus su storyselling’o įrankiais ir jų teikiama nauda supažindino jau daugiau kaip 500 pardavimo profesionalų. Nuolat domisi vertės bendrakūros (angl. co-creation) ir lyderystės temomis. Tai XXI a. tvarių ir sumanių kompanijų sėkmės ir augimo kryptis (angl. from selling to co-creating). Nuo 2015 metų pavasario visa širdimi pasinėrė į istorijų pasakojimo (angl. storytelling&storyselling) temą. Kuria veiksmingus storyselling’o įrankius ir efektyviai tai įdarbinima versle (B2B pardavimuose).
RAMUNĖ KASPARAVIČIENĖ

Aš kolekcionuoju žmones! Vadovaujuosi mintimi, jog kiekvienas kontaktas unikalus ir kuriantis vertę vienas kitam. Drauge su partnerėmis burdamos START4NETWORKING bendruomenę, drąsiai kalbame apie socialinio kapitalo svarbą. Kiekviena jį turime, tačiau kiek jis aktyvus priklauso tik nuo mūsų veiksmų. Mokomės dirbti garsiai nepaisydamos išankstinių komforto zonos ribų. Džiaugiuosi galėdama apjungti pardavimų, kūrybines ir santykių kūrimo stiprybes tam, kad moterys atrastų viena kitą ir veiktų viena kitos sėkmės link. Kiekvieno iš mūsų kontaktų ratas gali veikti su viena sąlyga – jam reikalingas strateginis planas!

Domantas Sirvinskas
DOMANTAS ŠIRVINSKAS

EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 1000 valandų. Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui yra efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius taip pat yra Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narys ir LiMA bei ISM universiteto vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas.

Indre Plestyte Butiene
INDRĖ PLEŠTYTĖ - BŪTIENĖ

Vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė, biomedicinos mokslų daktarė, populiaraus tinklaraščio „Kasdieniai vaikų gydytojos užrašai” bei virš 21k sekėjų turinčios paskyros Instagrame @vaikugydytoja autorė, privačios vaikų klinikos „Mama, aš sergu” Vilniuje ir Klaipėdoje savininkė ir generalinė direktorė.

Kristina Lauciene
KRISTINA LAUČIENĖ

Mylinti. Drąsi. Laisva siela. Pokyčių mentorė – palydinti mokymų dalyvius jų asmeniniuose ar kolektyviniuose procesuose į pokytį. Koučingo specialistė, nuoroedukatorė, juoko jogos trenerė, lektorė. Daugelio saviugdos programų – online kursų ir paskaitų, kūrėja bei lektorė, stovyklų
moterims organizatorė, įkvepėja, sėkmės filosofijos vystytoja ir mokymų trenerė.

Aurimas Vietrinas
AURIMAS VIETRINAS

UAB „VAUMA – mokymų agentūra“
savininkas, knygos „Mentalinė dieta“
(2020 m., „Vaistų Žinios“) autorius,
daugiau nei 20 metų Lietuvoje ir už jos
ribų konsultuoja, veda mokymus ir
profesinio koučingo grupines ir
individualias sesijas vadovams, verslo
savininkams, pardavėjams,
aptarnavimo specialistams ir medicinos darbuotojams. Dalinasi savo daugybės klientų ir savo asmeninės 15 metų vadovavimo  tarptautinės patirtiespraktinėmis įžvalgomis.

Marina Valiukoniene
MARINA VALIUKONIENĖ
„Mastermind” metodo trenerė, grupių organizatorė ir moderatorė, autorinių „Mastermind” kursų „Tiesiog daryk” ir „Mastermind grupės moderatorius” fasilitatorė, moterų ratų, tobulėjimo grupių organizatorė ir vedėja.
Konferencija organizuojama Facebook uždaroje grupėje transliuojant pranešimus tiesiogiai dalyviams.

Tiesioginių transliacijų metu dalyviai turės galimybę laimėti konferencijos rėmėjų prizus.

Visi dalyviai prieigą prie konferencijos platformos turės net 2 mėnesius.

Net 2 mėnesius galėsite dalintis savo kontaktais, žiniomis, pasiūlymais, ieškoti paslaugų ar prekių tiekėjų, siūlyti savo prekę ar paslaugą, dalintis rekomendacijomis, diskutuoti, klausti, ieškoti atsakymų.

Organizatoriaus rekvizitai:

MB „Kompetencijų ugdymas“
Adresas: Perkūnkiemio 13-91, Vilnius
Įmonės kodas: 304499660
Tel. Nr. 861002853
El.paštas – info@pamatykgalimybe.lt
Išskirtinės sąlygos įmonėms.

Susisiekime – info@pamatykgalimybe.lt